Kategoriler

Hakkımızda

AYVAZLAR İNŞAAT HAKKINDA
30 Yıllık Köklü ve öncü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesiyle; sürekli ve dengeli bir şekilde büyüyen Ayvazlar İnşaat, yeni projelerine devam ediyor.
 
Müşterilerinin memnuniyetini ve inşaat sektörünün beklentilerinin karşılayacak, yenilik ve değişimin ön planda tutulduğu birçok konut inşaatına imza atmıştır.
Ayvazlar İnşaat tecrübeli elemanları ile ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve talepleri ile binlerce aileyi daire sahibi yapmanın mutluluğu ile güncel teknoloji ve çevre dostu çağdaş konutlar inşa etmeye devam etmektedir. 
Sevdiklerinizle beraber yaşayacağınız; Mutlu ve huzurlu bir ortam hazırlamak en önemli hedefimizdir
 
 
GELİN SİZLERİNDE !!!!!
Geleceğinizi sağlam temeller üzerine kuralım...
KALİTELİ
 
Tasarımdan teslim sonrası hizmetlere kadar, AYVAZLAR İNŞAAT tüm gerekli kalite yönetimi ihtiyaçlarına uyar ve etkin yürütür. Tüm süreçleri, sürekli gözden geçirir; planlara, prosedürlere, şartnamelere ve ihtiyaçlara göre uygulamalar iyileştirilir, güncellenir.
 
YENİLİKÇİ
Başarı detaylarda saklıdır, işe başlamadan önce her iş masa üstünde son noktasına kadar bitirilmiş olsa da, devam eden süreçde detaylar yeniden incelenir, araştırılır, değerlendirilir ve daha hızlı, etkin, uygun ve yeni çözümlemeler yapılarak geliştirilir.
 
 
SÜRATLİ
Mobilizasyondan anahtarların teslimine kadar, taviz vermeden belirlenen sürelerden önce ve zamanında işi bitirmek tüm personelin amacı ve isteğidir.
 
 
GÜVENLİ 
AYVAZLAR İNŞAAT “Kazasız İş Teslimi” hedefi ve başarısı ile çalışır. Tüm personel, ortaklarımız ve müşterilerimizi; aynı zamanda da çevremizi korumak asli görevimizdir.
 
Hakkımızda
Atatürk Mah.Misak-ı Milli Meydanı AYVAZLAR PLAZA Kat:1 No:9 SAFRANBOLU KARABÜK
444 6 205
bilgi@ayvazlarinsaat.com
www.ayvazlarinsaat.com ©
X